banner

Οριστικοί κατάλογοι Υποψηφίων - Συνδυασμών για τις Εκλογές του Επιμελητηρίου

Στo Κιλκίς σήμερα 10.11.2017 ημέρα Παρασκευή και ώρα 14.00 στα γραφεία του Επιμελητηρίου Κιλκίς συνήλθε σε Συνεδρίαση η Εκλογική Επιτροπή του Επιμελητηρίου Κιλκίς, η οποία συστάθηκε με την 7162+6843/12.07.2017 Απόφαση της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Μακεδονίας – Θράκης, αποτελούμενη από την Πρόεδρό της κα. Κολεσιώτου Ευτυχία, Δικηγόρο του Δικηγορικού Συλλόγου Κιλκίς και από τα Μέλη: Χονδροπούλου Ελένη, Προϊσταμένη της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Μακεδονίας – Θράκης, Τσιουμπρή Ιωάννη, υπάλληλο της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Μακεδονίας – Θράκης αναπληρωτή του τακτικού μέλους Ντιούδη Ουρανίας, Διαμαντίδη Γεώργιου, εκπροσώπου του Επιμελητηρίου Κιλκίς, Ηλιάδη Γεώργιο, Διοικητικό Προϊστάμενο του Επιμελητηρίου Κιλκίς και την Γραμματέα της Επιτροπής Αγγελική Παυλίδου, Προϊσταμένη του Επιμελητηρίου Κιλκίς, αφού έλαβε υπόψη της τις διατάξεις του Ν. 2081/92, το Π.Δ. 372/92 και το Ν. 4484/2017 άρθρο 58, όπως τροποποιήθηκαν μεταγενέστερα και ισχύουν, το πρακτικό της Νο4/06.11.2017 με το οποίο έγινε η ανακήρυξη των υποψηφιοτήτων για τις εκλογές του Επιμελητηρίου Κιλκίς.
Το γεγονός της μη ύπαρξης ενστάσεων
Κυρώνει τους οριστικούς καταλόγους υποψηφίων με τους παρακάτω συνδυασμούς:

1. Οριστικός κατάλογος υποψηφίων με το συνδυασμό

¨ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΤΙΜΟΝΟΠΩΛΙΑΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΒΕ¨

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ
Τσαουσίδης Αθανάσιος του Λαζάρου

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
Κεβρεκίδου Βαϊα του Κυριάκου
Φαχουρίδου Βασιλική του Αριστοτέλη

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ
Σμυδάκης – Χαμουρούδης Ηλίας του Παρασκευά
Τασουλίδης Σταύρος του Ηλία
Τζανάκης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

2. Οριστικός κατάλογος υποψηφίων με το συνδυασμό

¨ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣ¨

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΤΟΝΙΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ (27)
Αποστολίδης Γεώργιος του Νικολάου(Τζόλης)
Αργυρόπουλος Αδάμ του Ελευθέριου
Ασλανίδης Παναγιώτης του Λαζάρου
Βαλμά Γεωργία του Αλεξάνδρου
Βασιλειάδης Πολύκαρπος του Δημητρίου
Γιαβασίδης Σταύρος του Γεωργίου
Γκαιτατζής Στυλιανός του Αθανασίου
Γώγος Γρηγόριος του Χρήστου
Δεπούδης Παναγιώτης του Ιωάννη
Δέσσης Δημήτριος του Δημοσθένη
Ιωαννίδου Δέσποινα του Σάββα
Καλαβάζης Κύρος του Ευθυμίου
Καλαιτζίδου Ελένη του Παύλου
Καραγκιόζης Αθανάσιος του Κωνσταντίνου
Καραμπίδου Αικατερίνη του Γεωργίου
Κοϊος Δημήτριος του Γεωργίου
Μηλιώνης Νεκτάριος του Αθανασίου
Μοσχόπουλος Ευάγγελος του Νικολάου
Μπεζανίδης Σπάρτακος του Ζουράμπ
Μυτιγλάκη Δάφνη του Βασιλείου
Παπαγεωργίου Γεώργιος του Χρήστου
Παπαδόπουλος Ευθύμιος του Γεωργίου
Παυλίδης Κυριάκος του Ευθυμίου
Προύσας Ιωάννης του Ελευθερίου
Σβώρος Κωνσταντίνος του Σταύρου
Χαριτίδου Αναστασία του Ευσταθίου
Χρισταντωνίου Ηλίας του Αντωνίου

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (33)
Αθανασιάδης Ανέστης του Διογένη
Ανανιάδης Κυριάκος του Γεωργίου
Αναστασιάδης Κυριάκος του Δαμιανού
Βασιλειάδης Αντώνιος του Αγγέλου
Βλάχος Γεώργιος του Παντελή
Γκουραμάνης Σταύρος του Γεωργίου
Γροζίδης Ευάγγελος του Αθανασίου
Ευθυμίου Κωνσταντίνος του Ιωάννη
Ευστρατιάδης Παντελής του Βασιλείου
Ζερζελίδης Κωνσταντίνος του Νικολάου
Ζηλελίδης Ιωάννης του Παναγιώτη
Καλτσίδης Παναγιώτης του Δαμιανού
Καραμπίδης Παύλος του Ιωάννη
Κεχαγιάς Δημήτριος του Ευαγγέλου
Κούσης Ιωάννης του Νικολάου
Κουσιδώνης Σπυρίδων του Χρήστου
Κυριακίδου Μιχαέλα του Γρηγορίου
Κωφίδης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
Μασμανίδης Θεόφιλος του Ιωάννη
Μιχαηλίδης Ανέστης του Ιωάννη
Μιχαηλίδης Ιορδάνης του Ανέστη
Μιχαηλίδης Παναγιώτης του Σάββα
Παπαδόπουλος Χαράλαμπος του Ευριπίδη
Σαπλατέρα Βασιλική του Ηλία
Σαρηγιαννίδης Κυριάκος του Ιωάννη
Σαχπατσίδης Γεώργιος του Βίκτωρα
Σιωνίδης Κωνσταντίνος του Αντωνίου
Στάμος Μαυρουδής του Ευαγγέλου
Τζιουρτζιούμης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
Τουλούπης Χρήστος του Δημητρίου
Τραχανίδης Αθανάσιος του Θεοχάρη
Φούρας Πέτρος του Γεωργίου
Χατζημλάδης Χρήστος του Ευαγγέλου

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ (16)
Αμανατίδης Μιλτιάδης του Αριστοτέλη
Αμουτζίδης Ιωάννης του Κωνσταντίνου
Βούτσκογλου Ελένη του Σωτηρίου
Γαρόπουλος Δημήτριος του Ιωάννη
Γιαλαμάς Σωτήριος του Θεοδώρου
Δαμακούδης Ανδρέας του Στεργίου
Καζαντζίδης Αλέξανδρος του Ιωάννη
Κατσιαβός Αλέξανδρος του Γεωργίου
Λιαρετίδης Αβραάμ του Ιωάννη
Παναγιωτίδης Δημήτριος του Σιδέρη
Ρειζάκης Γεώργιος του Ιωάννη
Σανίδας Ευάγγελος του Βλασίου
Στεφανίδης Νικόλαος του Γεωργίου
Τσέτος Σωτήριος του Ιωάννη
Χαρτοματσίδης Κωνσταντίνος του Χαράλαμπου
Χατζηευφραιμίδης Νικόλαος του Σπύρου

3. Οριστικός κατάλογος υποψηφίων με το συνδυασμό

¨ΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΑΛΛΑΖΕΙ¨

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΒΙΟΛΙΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ (21)
ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ(ΕΥΗ)
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΣΑΑΚ
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
ΚΙΤΣΙΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΜΕΜΕΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΗΤΡΕΤΟΔΗΣ ΘΑΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΠΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΤΖΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (28)
ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΔΕΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΚΕΜΑΝΕΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
ΚΟΛΕΣΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΛΙΛΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΛΟΥΠΕΪΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΕΝΤΕΛΕΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΜΙΣΙΡΚΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΟΥΚΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΑΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΣΑΓΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
ΤΑΣΙΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΦΟΥΛΕΔΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΦΟΥΤΣΙΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΩΤΑΚΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ (16)
ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΛΑΤΩΝ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΜΑΤΣΚΟΥ ΚΑΤΑΦΥΓΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΛΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ
ΠΟΓΕΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤΡΑΤΕΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΤΣΙΝΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΣΟΠΟΥΖΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
ΧΑΜΟΥΡΟΥΔΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΨΑΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Σε εφαρμογή σχετικού άρθρου 6 του Π.Δ. 372/92, τα ψηφοδέλτια θα συνταχθούν και θα εκτυπωθούν σύμφωνα με τα οριζόμενα της παρ. 1, σε διάσταση 25Χ35 cm, χαρτί 70 γρ. και αριθμό 2.500 ανά συνδυασμό.
Αντίγραφο του παρόντος πρακτικού να αναρτηθεί στον πίνακα ανακοινώσεων και στην ιστοσελίδα του Επιμελητηρίου Κιλκίς.

Συντάχθηκε το Πρακτικό αυτό και υπογράφεται από την Εκλογική Επιτροπή.

Η Πρόεδρος
Τα Μέλη

1.Κολεσιώτου Ευτυχία Δικηγόρος 

2. Χονδροπούλου Ελένη

3. Τσιουμπρής Ιωάννης

4. Ηλιάδης Γεώργιος

5. Διαμαντίδης Γεώργιος

Η Γραμματέας

Αγγελική Παυλίδου

Σχετικά γεγονότα
Καμία εκδήλωση
Τελευταία τροποποίηση στις%AM, %14 %329 %2017 %08:%Νοε